Nie bój się spróbować

Nie daj się!

Każdego z nas dopada czasem pewien stan umysłu, stan o który wcale nie trudno. Znowu wysyłają Cię 400 kilometrów w delegację, służbowy telefon przegrzewa się od połączeń, zupa w restauracji była niedosolona, a do tego wszędzie korki! Napięcie rośnie, ciśnienie również, masz chęć się wyszaleć pobiegać, zmęczyć – ale nie w mieście, nie w Olsztynie! Wśród tłoku, samochodów, spalin, gapiów i wszystkiego tego, co nie pozwala Ci czuć się swobodnie! Czy zastanawiałeś się jak smakuje nieskazitelna, czysta jak łza rywalizacja wśród natury, śpiewu ptaków i szumu drzew? Rywalizacja, gdzie jasno określone są zasady, gdzie drużyny są dwie, a kulek setki, gdzie można kogoś legalnie zastrzelić z paintballowego markera? Spójrzmy prawdzie w oczy, kochamy zdrowego ducha walki i smak zwycięstwa.

Jest nadzieja!

Park Rozrywki Aktywnej BARTBO – blisko, bo tylko 17 kilometrów od Olsztyna, jednak na tyle daleko, aby nie dostrzegło Cię oko postronnego gapia.Paintball w Olsztynie_24 Prywatny teren, prywatny las, chroniące przed słońcem wiaty, grill, ognisko i Ty z przyjaciółmi, gotowi na wszystko. Zapraszam Cię do miejsca, gdzie możliwości ogranicza tylko wyobraźnia, gdzie będziesz mógł dać upust swoim militarnym zapędom. Wśród szerokiej oferty, jaką możemy zaproponować, znajduje się między innymi paintball. Na pewno już o nim słyszałeś, a jeżeli miałeś okazję spróbować, nie trzeba Cię do tej formy zabawy zachęcać. Paintball jest ucieleśnieniem dziecięcych marzeń o wojsku. Któż z nas nie bawił się żołnierzykami, nie budował fortec i nie grał w Quake’a? Czy coś daje większą satysfakcję niż rozmazana kulka na masce koleżanki lub kolegi, którą właśnie Ty posłałeś? Dlatego długo się nie zastanawiaj, jeżeli potrzebujesz „resetu”, chcesz spuścić nieco pary, spotkać się z przyjaciółmi inaczej niż zwykle, postrzelać, zejść z pola bitwy z tarczą lub na tarczy bądź po prostu fantastycznie spędzić czas – zadzwoń do nas!

Jak to działa?

W naszym Parku Rozrywki Aktywnej w Butrynach koło Olsztyna możemy rozegrać starcia w dwóch formach paintballa. Odmiana leśna, czyli bitwa z wykorzystaniem naturalnych przeszkód, takich jak drzewa, rowy, krzaki itp. oraz tak zwany speedball – czyli zabawa na specjalnie przygotowanym polu do gry. W speedballu przeszkody są rozstawione w taki sposób, aby drużyny miały zbliżone szanse. Jak sama nazwa wskazuje, mecze speedballa rozgrywane są w szybszym tempie, walki prowadzone są w ogrodzonym siatką terenie, co pozwala na dokładniejszą kontrole bitwy przez sędziego. Paintball w Olsztynie_1W speedballu trudno przeprowadzić jest specjalne scenariusze gry, dominujący jest tak zwany team fight, czyli walka drużyny z drużyną przeciwną. W przypadku turniejów oraz niedużych grup, ta forma zabawy jest najlepszym rozwiązaniem. Paintball leśny natomiast to gra dla większej liczby osób, dzięki wykorzystaniu naturalnych przeszkód terenowych zachowuje ona swój bardzo przyjemny, naturalny klimat. Odziały walczące mogą poczuć się jak na prawdziwej bitwie, używać kamuflażu oraz stosować rozmaite rozwiązania taktyczne. W paintballu leśnym sędzia również stara się kontrolować przebieg zabawy jednak bardzo wiele zależy od podejścia uczestników do zasady fair play. Zabawa w lesie dostarcza rozmaitych możliwości na przeprowadzenie różnorodnych scenariuszy gry, począwszy od team fightów poprzez ochronę VIP-a, na zdobywaniu bazy przeciwnika skończywszy. Scenariusze omawiane są z grupą i wspólnie wybierane. Każdy uczestnik imprezy przechodzi najpierw dokładne szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz obsługi sprzętu. Następnie drużyny ubierane są w specjalne stroje, dopasowywane są maski oraz markery czyli paintballowe karabiny. Korzystamy ze sprzętu najwyższej jakości, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowników oraz komfort zabawy – dość z zaparowanymi maskami, dość z zacinającą się bronią i kulkami, które nie zostawiają śladów! Nasze markery „napędzane” są butlami ze sprężonym powietrzem, dzięki temu przez cały czas zabawy wystrzeliwują biodegradowalne kulki z jednakową siłą. Dodatkowo w przypadku painballa leśnego, strzały czystego powietrza, w przeciwieństwie do CO2, nie wabią krwiożerczych komarzyc, co w naszych realiach ma ogromne znaczenie.Po każdej bitwie nasi instruktorzy oczyszczają zabrudzony sprzęt oraz udzielają pomocnych wskazówek każdemu żądnemu wiedzy żołnierzowi.

Zaciągnij się!

Musisz spróbować smaku prawdziwej adrenaliny w Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo w Butrynach. To będzie najbardziej pokojowa wojna na świecie. Nie musisz ze sobą zabierać niczego prócz dobrego humoru i bojowego nastawienia, resztę zapewniamy na miejscu. Mamy broń i mundury, dysponujemy leśnym poligonem, oraz terenem do speedballa, na którym ustawiliśmy nawet prawdziwy autobus, aby się lepiej bawić. Czego więcej potrzebujesz? Zadzwoń i umów się na wojnę!